ALPS Lubaczów: Sanitex wykorzystał potknięcie Starego Dzikowa

5

Dzięki wygranej w czterech setach w meczu z ZS Lubaczów i potknięciu drużyny ze Starego Dzikowa, zespół Sanitexu umocnił się na pozycji lidera Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej.

Zespoły rywalizujące w Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej w Lubaczowie rozegrały w sobotę (28.01) 8. kolejkę rozgrywek. Najwięcej emocji przyniosło pierwsze spotkanie, w którym zespół Sanitexu pokonał 3:1 lubaczowski Zespołu Szkół. Co ciekawe, aż trzy sety tego meczu kończyły się grą na przewagi i za każdym razem lepsi okazywali się w nich bardziej doświadczeni zawodnicy „niebieskich”. Potknięcie odnotowali natomiast gracze BS Stary Dzików, którzy dość niespodziewanie przegrali z Dąbrową w czterech setach. Pewne zwycięstwo odniósła drużyna z Młodowa.

Dzięki sobotniej wygranej i potknięciu BS Stary Dzików, na pozycji lidera tabeli umocnił się Sanitex.