W miniona sobotę (17.12) w hali sportowej przy Zespole Szkół Publicznych w Baszni Dolnej rozegrano czwartą kolejkę spotkań piłkarskiej V edycji Halowej Ligi Gminy Lubaczów. W tabeli lideruje zespół Startu Lisie Jamy, który odniósł komplet zwycięstw.
Wyniki 4. kolejki spotkań:
Walter Opaka – Graniczni Krowica 1:19
Walter: 1x Bukita Adam, Krowica: 5x Chomyszyn Paweł, 4x Kamiński Wojciech, 3x Furgała Paweł, 2x Furgała Tomek, Chomyszyn Marek, 1x Terech Karol, Ryś, 1x samobój
Zryw Młodów – Start Lisie Jamy 2:9
Młodów: 1x Antonik Kamil,1x Hawrylak Jakub, Lisie Jamy: 4x Świstak Bartosz, 3x Gelmuda Piotr,1x Klufas Robert,1x Furgała Szymon
Huragan Basznia Dolna – Rolnik Wólka Krowicka 1:11
Basznia: 1x Gutkowski Jarosław, Wólka: 6x Furgała Grzegorz, 2x Kornaga Bartosz, 1x Hanus Piotr, 1x Jakimowicz Darek, 1x samobój
Start Lisie Jamy – Piast Antoniki 4:3
Lisie Jamy: 2x Świstak Bartosz, 2x Gelmuda Piotr, Piast: 2x Antonik Mariusz,1x Kornaga Damian
Tabela po 3. kolejce:
Lp |
Nazwa drużyny |
mecze |
punkty |
bramki |
bilans |
1 |
Start Lisie Jamy |
4 |
12 |
25:10 |
+15 |
2 |
Graniczni Krowica |
4 |
10 |
38:11 |
+27 |
3 |
Rolnik Wólka Krowicka |
3 |
6 |
20:10 |
+10 |
4 |
Piast Antoniki |
3 |
3 |
12:15 |
-3 |
5 |
Walter Opaka |
3 |
3 |
4:27 |
-23 |
6 |
Huragan Basznia Dolna |
4 |
1 |
11:23 |
-12 |
7 |
Zryw Młodów |
3 |
0 |
8:22 |
-14 |
Klasyfikacja strzelców po 3 kolejce:
10x Furgała Grzegorz(Wólka Krowicka).
9x Świstak Bartosz (Lisie Jamy).
8x Gelmuda Piotr (Lisie Jamy), 8x Kamiński Wojciech (Krowica).
7x Furgała Paweł (Krowica).
6x Gutkowski Jarosław (Basznia), 6x Chomyszyn Paweł (Krowica).
5x Antonik Kamil (Młodów).
4x Terech Karol i Ryś Artur ( Krowica).
3x Moskal Przemysław i Antonik Mariusz (Antoniki),Jakimowicz Dariusz (Wólka), Furgała Tomasz (Krowica).
2x Ważny Mateusz (Basznia), 2xRokosz Jacek i Antonik Andrzej (Antoniki),2x Bukita Adam i Walczak Krystian (Opaka), 2x Hanus Piotr i Kornaga Bartosz (Wólka), 2x Szczybyło Wojciech i Antonik Marcin (Lisie Jamy), 2x Janiszewski Marcin (Krowica).
1x Gmyrek Jarosław i Adam Nepelski (Huragan), 1x Kosior Mariusz i Kornaga Damian (Antoniki), 1x Kobiałka Konrad, Madej Mateusz i Hawrylak Jakub (Młodów),1x Sęga Sebastian i Ilnicki Grzegorz (Wólka), 1x Klufas Dariusz, Klufas Robert i Furgała Szymon (Lisie Jamy), 1x Marek Furgała i Chomyszyn Marek (Krowica).
Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.