ALPS Lubaczów: Kolejny zwycięski tie-break BS Lubaczów

0

Kolejne zwycięstwo po tie-breaku odnotowali zawodnicy BS Stary Dzików w trzeciej kolejce rozgrywek Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej w Lubaczowie. Wygrana z dotychczasowym liderem AS Młodów dała dzikowianom pierwsze miejsce w tabeli.

Trzecia kolejka spotkań „amatorki” nie przyniosła zbyt wielu emocji. Dwa pierwsze sobotnie (26.11) spotkania zakończyły się pewnym zwycięstwem Horyńca-Zdroju i ZS Lubaczów. Długo wydawało się, że podobnym rezultatem zakończy się również trzeci rozgrywany tego dnia mecz pomiędzy AS Młodów i BS Stary Dzików, jednak przy wyniku 2:0 w setach i 13:8 w trzeciej partii dla drużyny BS Stary Dzików, do gry wrócili wrócili zawodnicy AS Młodów i niespodziewanie doprowadzili do tie-breaka. W piątym secie zespół ze Starego Dzikowa wypracował sobie kilkupunktową przewagę i rozstrzygnął pojedynek na własną korzyść. Zwycięstwo dało dzikowianom pozycję lidera w tabeli.