Siatkarze z Oleszyc tylko z jednym setem w turnieju finałowym

0

W pierwszym turnieju finałowym trzeciej ligi siatkarze SSPS Czarnych Oleszyce całkowicie zawiedli, bo w trzech meczach zdołali ugrać tylko seta.

Siatkarze trzecioligowych SSPS Czarnych Oleszyce rywalizowali w weekend w pierwszym turnieju finałowym. Rywalizację zainaugurowali piątkowym spotkaniem z liderem tabeli po sezonie zasadnicznym – zespołem LKS Głogovia Głogów Młp. Drużyna trenera Michał Gontzarz była jednak jedynie tłem dla przeciwnika i po słabym spotkaniu przegrała 3:0. Drugą partię piątkowego spotkania zespół z Głogowa wygrał aż z 14-punktową przewagą. W sobotę Czarni zaprezentowali się już nieco lepiej, choć z potyczki z APPGO II LO Rzeszów wyszli także bez punktów. Czarni wygrali jedynie trzeciego seta po walce na przewagi. W niedzielnym starciu z gospodarzem turnieju z Racławówki, zawodnicy z Oleszyc ponownie nie nawiązali walki i wszystkie sety przegrali nie przekraczając progu 20 punktów.

Wyniki spotkań pierwszego turnieju finałowego:

LKS Głogovia Głogów Młp. – SSPS PBS Czarni Oleszyce 3:0 (25:19, 25:11, 25:19)
SST Lubcza Racławówka – APPGO II LO Rzeszów 3:1 (27:29, 25:23, 27:25, 25:20)
SSPS PBS Czarni Oleszyce – APPGO II LO Rzeszów 1:3 (19:25, 16:25, 28:26, 24:26)
LKS Głogovia Głogów Młp. – SST Lubcza Racławówka 3:1 (26:24, 18:25, 25:23, 25:19)
SST Lubcza Racławówka – SSPS PBS Czarni Oleszyce 3:0 (25:17, 25:20, 25:20)
APPGO II LO Rzeszów – LKS Głogovia Głogów Młp. 3:0 (25:20, 26:24, 25:17)