Siatkówka: Czarni bez punktów, AS Procadia z kompletem

0

Bez punktów wrócili z Głogowa Małopolskiego trzecioligowi siatkarze SSPS Czarnych Oleszyce. Choć mecz był wyrównany, to lider ligowej tabeli okazał się mocniejszy. Zwycięsko z potyczki z UKS Sokołem Sieniawa wyszli natomiast czwartoligowi siatkarze AS Procadii Lubaczów.

Siatkarze Głogovii Głogów Młp. wygrali swoje ósme spotkanie z rzędu i są niekwestionowanym liderem III ligi . Tym razem we własnej hali rozprawili się z Czarnymi Oleszyce wygrywając 3-1.

Spotkanie miedzy Głogovią a Czarnymi miało zdecydowanego faworyta. Byli nim gospodarze, ekipa trenera Jendryasska w obecnym sezonie radzi sobie bardzo dobrze, wygrała jak dotąd wszystkie spotkania tracąc zaledwie jeden punkt. Dodatkowym atutem było to że, Głogowianie rozgrywali ten mecz u siebie. Goście to solidna ligowa ekipa zajmująca 5 miejsce w tabeli. Spotkanie przez trzy pierwsze sety było bardzo wyrównane, a o zwycięstwie decydowały pojedyncze akcje w ich końcówkach. Czwarty set to już dominacja gospodarzy.

LKS GŁOGOVIA GŁOGÓW MŁP – SSPS PBS CZARNI OLESZYCE 3-1 (25:23, 23:25, 25:23, 25:18)
SSPS Czarni: Jóźko, Gontarz (K), Mazur, Nieckarz, Wnęk, Sałek oraz Czereba (L), Harasymowicz, Pytel, Pizun.

—————–

W niedzielę (29.11) AS Procadia Lubaczów wygrała spotkanie z UKS Sokół Sieniawa Volleyball Team.

W 8 kolejce IV Ligi Podkarpackiej Siatkówki Mężczyzn lubaczowianie na hali sportowej Publiczne Gimnazjum nr 2 w Lubaczowie dali sobie odebrać tylko drugiego seta, przegrywając 19:25. Na własnym parkiecie młodzi siatkarze z Akademii Sportu wygrali 3 z 4-ech setów i ciągle liczą się w walce o play-off do III Ligi.

AS Procadia Lubaczów 3:1 UKS Sokół Sieniawa (25:19, 19:25, 25:18, 25:20)