Inauguracyjne derby „okręgówki” na remis – zobacz zdjęcia

2

Remisem 2:2 zakończył się derbowy pojedynek Czarnych Oleszyce i Pogoni-Sokoła Lubaczów, który zainaugurował rozgrywki jarosławskiej klasy okręgowej.

DSCF6273

Sobotnie (08.08) spotkanie lepiej rozpoczęli miejscowi, którzy dzięki bramce Huberta Ważnego wyszli na prowadzenie już po kwadransie gry. Ten sam zawodnik dołożył gościom jeszcze jednego gola tuż przed końcem pierwszej połowy. Kiedy wydawało się, że Czarni mogą liczyć na komplet punktów w tym spotkaniu, inicjatywę przejął zespół z Lubaczowa. Najpierw w 60. minucie do bramki gospodarzy trafił Cisek, a gola na wagę podziału punktów, tuż przed końcowym gwizdkiem, zdobył Hojdak.

Mecz, który zgromadził spore grono kibiców, był również okazją do zbiórki pieniędzy na protezę nogi dla byłego wieloletniego piłkarza Czarnych – Mariana Horodko.