Piłka nożna: Porażki naszych drużyn w okręgówce

3

Oba zespoły reprezentujące powiat lubaczowski w rozgrywkach jarosławskiej klasy okręgowej doznały w sobotnich (04.04) spotkaniach porażki. Pogoń-Sokół Lubaczów wygrywał co prawda do przerwy w Morawsku 1:0, ale ostatecznie zakończył spotkanie porażką 4:2. Zawodnicy Roztocza Narol nie strzelili bramki na trudnym terenie w Kańczudze, tracąc przy tym trzy gole.

Lubaczowianie dobrze rozpoczęli wyjazdowe spotkanie z Płomieniem Morawsko, bo już w 5. minucie za sprawą bramki Hojdaka wyszli na prowadzenie. Co ciekawe, wynik utrzymał się do przerwy i nic nie wskazywało na końcową porażkę przyjezdnych. W drugiej odsłonie skutecznie rozstrzelali się jednak gospodarze, którzy aż cztery razy, w nieco ponad 20 minut, trafili do bramki Łakomego. Ze strony Pogoni-Sokoła na 5 minut przed końcowym gwizdkiem odpowiedział Roman.

PŁOMIEŃ MORAWSKO – POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW 4-2 (0-1)

0-1 Hojdak (5)
1-1 Owarzany (52)
2-1 Matusz (55)
3-1 Lizak (70)
4-1 Lizak (75)
4-2 Roman (85)

Pogoń-Sokół Lubaczów: Łakomy, Dyś, Hass, Kędzior, Roman, Zając (75. Cisek), Trojnar M., Hojdak, Małecki (65. Łeski), Polucha (58. Trojnar D.), Grabiec.

__________________________

W sobotę, na trudnym terenie w Kańczudze grali także zawodnicy Roztocza Narol. Ci nie zdołali jednak nawiązać wali z wyżej notowanym rywalem i zakończyli spotkanie wynikiem 3:0.

MKS KAŃCZUGA – ROZTOCZE NAROL 3-0 (1-0)

1-0 Białogłowski (18)
2-0 Krówczyk (80)
3-0 Grzebyk (82)

Roztocze Narol: Woś – Włoch, Wolańczyk, Zdybek (68. Bielec), Wolańczyk (78. Skalski) – Matjasowicz, Adamaszek, Nisztuk (46. Czereczon), Banaś – Walentyn, Dmytruk (60. Gałka)