Piłka nożna: Remis Pogoni-Sokoła w Gniewczynie

0

Piłkarze Pogoni-Sokoła Lubaczów zremisowali 1:1 (1:1) w sobotnim (02.11) meczu w Gniewczynie z tamtejszym Huraganem. Bramkę dla gospodarzy zdobył z karnego w 15. minucie Krzysztof Mirek, ze strony lubaczowskiego zespołu w 40. minucie odpowiedział Marcin Gotkowski.

Gospodarze już w pierwszej minucie gry mogli objąć prowadzenie, jednak strzał Krzysztofa Mirka zatrzymał się na słupku. W 5. minucie pierwszą dogodną sytuacje wypracowali sobie także przyjezdni, jednak zabrakło spokoju zawodnikowi z Lubaczowa który stojąc na szóstym metrze przeniósł piłkę wysoko ponad bramką. Po kwadransie gry Łukasz Wojtas popisuje się świetnym strzałem z dystansu, który zablokowali lubaczowscy obrońcy. Piłkę ostatecznie przejął Łukasz Jagieła, który został faulowany w polu karnym. Sędzia podyktował „jedenastkę”, którą pewnie wykorzystał Krzysztof Mirek. Kilka minut później, po błędzie miejscowych obrońców, Pogoń-Sokół mógł zremisować, ale zabrakło skuteczności. Później gra się wyrównała i obie drużyny stwarzały liczne dogodne sytuacje. Bramka padła jednak dopiero na pięć minut przed końcem pierwszej połowy. Marcin Gotkowski otrzymał znakomite podanie na dojście i nie dał szans Śmiglarskiemu. Po zmianie stron, jedni i drudzy próbowali szukać swoich szans, ale bramkarze tego dnia piłki z siatki już nie wyciągali.

Huragan Gniewczyna – MKS Pogoń-Sokół Lubaczów 1:1 (1:1).

Bramki: Krzysztof Mirek (15, karny), Marcin Gotkowski (40).