MYŚLISZ O BUDOWIE DOMU? CHCESZ ZAINWESTOWAĆ W NIERUCHOMOŚCI?

Firma spod Lubaczowa robi motocykl dla Nergala i jego zespołu

 · 17 stycznia 2013 o 8:29 · 38 komentarzy

Fot. behemoth.pl

Fot. behemoth.pl

Ekipa Game Over Cycles spod Lubaczowa, która zajmuje się budową motocykli typu custom, rozpoczęła właśnie prace nad kolejnym projektem. „Behemoth Bike”, bo tak wstępnie nazywa się powoli powstający twór, ma być sygnowany przez Adama „Nergala” Darskiego i jego kolegów z zespołu Behemoth.

Prace nad nową konstrukcją ruszyły 15 stycznia, a efekt końcowy ma połączyć świat motoryzacji i ostrej gitarowej muzyki. W zamierzeniu konstruktorów „Behemoth Bike” ma być potężną i mroczną maszyną o wyjątkowych parametrach technicznych i niespotykanej dotąd ornamentyce. Zakończenie prac jest planowane na maj 2013.

Całość procesu konstrukcji można na bieżąco śledzić na fanpage’u Game Over Cycles. Ekipa GOC z Lisich Jam zajmuje się budową motocykli typu „custom” oraz restaurowaniem zabytkowych samochodów.

Gdańska grupa Behemoth pracuje obecnie nad nowym studyjnym albumem. Dyskografię deathmetalowców zamyka album „Evangelion” z 2009 roku.

Custom GOC na wystawie w Lubaczowie, fot. elubaczow.com

Custom GOC na wystawie w Lubaczowie, fot. elubaczow.com

muzyka.onet.pl, elubaczow.com, GOC

Podobne wpisy:

We wtorek premiera Behemoth Bike od Game Over Cycles
Streets Owners w czwartek w Lubaczowie
Game Over Cycles budzi emocje - tym razem w reklamie
R E K L A M A

Kategorie : CIEKAWOSTKI | Gmina Lubaczów | Miasto Lubaczów | PODKARPACIE | POPULARNE | Powiat Lubaczowski | REPORTER | WYDARZENIA | Z REGIONU
Oznaczone jako: , , , , , ,

Portal elubaczow.com nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez internautów.
Więcej informacji w Regulaminie forum. Jeśli uważasz, że któryś komentarz narusza Regulamin, czyjeś dobre imię, powinien być usunięty z innych powodów lub został niesłusznie usunięty - napisz do nas na redakcja@elubaczow.com

Komentarze (38)
Krzysiek 17 stycznia 2013

Nice

manikos 17 stycznia 2013

Niezla bryka, no i gratuluje pomyslu na biznes.

Kresowiak 17 stycznia 2013

Maszyna robi wrażenie i Adam zrobi im niesamowitą reklamę.

ppp 17 stycznia 2013

super maszyna, posmigal by na takiej ;) i gratulacje

bebe 17 stycznia 2013

Przepiękny potworek, gratulacje!

Andrzej G. 17 stycznia 2013

Maszyna na zdjęciu nie jest motocyklem dla Nergala. To jest drag zrobiony przez GOC w tamtym roku.
Maszyna dla Nergala (Behemota) to zupełnie inny projekt. Myślę, że wielu będzie zaskoczonych jak ujrzą owego potwora.

bebe 17 stycznia 2013

No to ktoś nas podpuścił :)
Przepiękny potworek na zdjęciu. Jestem przekonany, że kolejny będzie jeszcze bardziej niesamowity! Wielkie gratki dla GOC, jesteście debeściakami!

Dany 17 stycznia 2013

Chłopaki z GOC robią zajebistą robotę !

. 17 stycznia 2013

Dla Nergala…też mi autorytet…

Marta 17 stycznia 2013

A kto pisze tu o autorytecie? Zamówienie dla nie byle jakiego artysty. :)

. 17 stycznia 2013

Spróbuj pomyśleć trochę :-) skoro umieszcza się wzmiankę na portalu – znaczy to,że jest to coś ważnego.Karmi się ludzi takimi newsami, czyta to młodzież, wyciąga wnioski – ten Nergal to musi być „ktoś” skoro się o nim pisze NAWET na lubaczowskiej stronie. Dlatego poruszyłem kwestię autorytetu.
„Zamówienie dla nie byle jakiego artysty” – kwestia sporna.

bebe 17 stycznia 2013

Nie odmawiając Ci racji – co do wątpliwego autorytetu Nergala – warto pochwalić tę firmę, czyli GOC, za oryginalność, za pomysłowość no i za efekty.

Marta 17 stycznia 2013

To jest wyraźna nadinterpretacja tego rzeczownika, mój drogi przyjacielu. Owszem, zgodzić się mogę, że Nergal dla wielu swoich fanów jest autorytetem, wzorem do naśladowania, ale to absolutnie nie wynika z faktu publikacji tego materiału w tym portalu, a także z jego treści. Nie wiem czy jesteś tutaj nowym czytelnikiem czy stałym, ale ja np. na tym portalu widziałam informacje ważne i mniej ważne. Karmią tutaj ludzi zarówno Nergalem, jak i obrońcami krzyża. Jest równowaga, dlatego bardzo cenię sobie ten portal. Treści są różne, ale to wszystko jest narzucone z góry przez czytelników, częściej chcą czytać o ‚szokujących’ dla niektórych wydarzeniach (co pokazują statystyki), niż o sprawach oczywistych. Tak jest wszędzie, cała branża dziennikarska poszła w tym kierunku i uważam, że trzeba dostosowywać się do panującego trendu, inaczej przepadniesz. Tutaj i tak jeszcze poziom artykułów jest na wysokim poziomie. Rzadko kiedy jest ctrl+c i ctrl+v, jak na innych portalach regionalnych.

Chciałabym, aby sprawa była jasna – dla mnie Pan Adam Darski jest neutralną postacią. Nie wpływa na mój sposób bycia, styl życia, ani nie ma absolutnie żadnego wpływu na moją osobę. Nazywam go artystą z tego względu, iż ten termin przez ostatnie kilka lat ‚ewoluował’. :)

Marta 17 stycznia 2013

Chciałam jeszcze dodać, że bardzo się cieszę, że firma z naszego podwórka realizuje takie przedsięwzięcie. Pragnę także, aby wszystkich zawistników i hejterów zżarła zazdrość. Dzięki! :)))))

Mat 17 stycznia 2013

Mają przerąbane u proboszcza;-)

oliwki i o s t r y g i 17 stycznia 2013

Gdyby Negrala naprawdę było stać to zamówiłby motor w renomowanej wytwórni w Europie ba w USA a nie na prowincji u kogoś kto złożył z części dwie czy trzy sztuki. Wiadomo że z pieniążkami u niego cieniutko o czym sam przyznał na antenie więc nie ma się co dziwić obu stronom.Jeden tanio pojedzie a drugi będzie miał reklamę na miarę naszego wieku bo z budowlanki ciężko wyżyć nawet na obczyźnie.

oliwki i o s t r y g i 17 stycznia 2013

Nadmienię iż nie ma powodu do wstydu aby nie podawać nazwy miejscowości Lisie Jamy gdzie ma siedzibę ten zakład jak czyni to osoba pisząca ten artykuł.

Marta 17 stycznia 2013

Oliwki i ostrygi, a jak myślicie, jak obecnie robi składa się tego typu maszyny w renomowanych wytwórniach? Przyjeżdżają gotowe części, z różnych część świata i wyjeżdża maszyna MADE IN USA. A prawda jest taka, że >90% tej maszyny zostało zrobione poza granicami Stanów Zjednoczonych. Najczęściej tam, gdzie najtaniej, aby marża ze sprzedaży była jak najwyższa. Ot, cała filozofia. Tak się dzisiaj dzieje prawie ze wszystkim, nie oszukujmy sami siebie.

Reasumując nasuwa się pytanie: po kiego grzyba zamawiać to samo w ‚renomowanej wytwórni’, skoro za pięciokrotnie niższą cenę możemy nabyć w kraju? Pomijam już koszty transportu, ewentualnego cła, etc. Mieszkamy w Polsce, zarabiamy złotówki i mamy wydawać dolary (x3)? Gdzie tu sens, gdzie logika?

BTW. Tak, wiem. Nergal koncertuje też w USA. :]

manikos 17 stycznia 2013

W dupie mam czy ten motor na fotce jest dla Nergala czy tez nie.

Zreszta informuja o konkretnym zamowieniu na FB, natomiast warto pogratulowac pomyslu na biznes. Swietna sprawa!

Redakcja 17 stycznia 2013

@oliwki i o s t r y g i Czytaj cały tekst, a nie tylko tytuł ;) „Ekipa GOC z Lisich Jam zajmuje się budową motocykli typu „custom” oraz restaurowaniem zabytkowych samochodów”

hihi 17 stycznia 2013

;) hehe o czym ten Pan Nertgal śpiewa – wielokrotnie próbowałem się wsłuchać w słowa tych piosenek i zawsze tylko HOHOHO BUBUBUBU ŁOHOH HOHOHOHO :P
teledyski mają natomiast niezłe szczególnie ten z Hamkało…

anna 17 stycznia 2013

To niezły wieśniak z tego Nergala, motocykl z Lisich Jam ha ha ha, proboszczjuż sprowadza egzorcystę, coby był w pogotowiu :-) :-) :-) , a mieszkańcy czekają z wodą święconą. Mam nadzieję, że nam jakiegoś demona tutaj nieściągnie.

Marta 17 stycznia 2013

Oj, Anka, Anka. Lekcje odrobione?

oliwki i o s t r y g i 17 stycznia 2013

Sens i logika za wielką wodą? Oczywiście jak najbardziej ale też bezpieczeństwo jak i standardy pracy szeroko rozumiane. Tak jak prestiż idący stamtąd.
Marta pewnie jest obyta z tematem dlatego taki wywód z ekonomii i marketingu na rynkach.
Redakcja ma udziały w firmie a może jest to ukryty sponsoring.

. 18 stycznia 2013

Marta, leć za trendami , leć, obyś nie zaleciała…w …hmmm

Marta 18 stycznia 2013

Rozumiem, że chcesz przez swoją ripostę powiedzieć, że w zakładzie w Lisich Jamach nie obowiązują zasady BHP, nie przestrzega się pewnych standardów? Jeżeli tak faktycznie jest, masz na to dowody, dlaczego nie zgłosisz tego odpowiednim organom ścigania tylko tłamsisz to w sobie? Po co? Nie lżej byłoby ci, gdybyś to jednak zgłosił? :)

Uważam, że mam wystarczającą wiedzę w tej materii, aby przedstawiać tutaj takie, a nie inne poglądy. ;]

Tak, słyszałam na mieście, że Redakcja posiada 90% udziałów w firmie GOC.

@., brakło argumentów do dalszej dyskusji? Szkoda. Z drugiej strony cieszę się, nie mam zamiaru walczyć z wiatrakiem. :)

oliwki i o s t r y g i 18 stycznia 2013

Poprzedni wpis miał w sobie coś raniącego?

oliwki i o s t r y g i 18 stycznia 2013

Gdybyś cokolwiek rozumiała to nie czytalibyśmy wynaturzeń.

Marta 18 stycznia 2013

Wobec powyższego wytłumacz to co niejasne, prostej babie :))))

. 18 stycznia 2013

Marta, jaka z tobą dyskusja? Ty lecisz za trendami, ja nie. Ja nie mam zamiaru dostosowywać się do, jak to nazwałaś, obowiązujących trendów. Dla kogo obowiązujących???
I nie wydaje mi się,że przepadnę postępując i myśląc inaczej (a trochę lat mam).
Doradzam więcej krytycyzmu i myślenia wolnego od „panujących trendów”, selekcji informacji to, cytując ciebie – nie przepadniesz :-)

Marta 18 stycznia 2013

Zalecam przeczytać jeszcze raz to co napisałam a propos dopasowywania treści do oczekiwań czytelników. Ach, znaj me dobre serce, dam ci wskazówkę: pogoń za ‚trendem dziennikarskim’ dotyczy portalu/tego bloga, a nie mnie jako osoby :))

Bardzo dokładnie robię selekcję informacji o których chcę czytać, mimo wszystko – dzięki za troskę! :)

fuckallhaters 21 stycznia 2013

Marta – jezeli chodzi o USA , to jankesi powinni uczyć się składać motocykle od Europejczyków, jest taki Pan jak Walz czy firma Thunderbike – Niemiecka jakość i precyzja .Ich nikt nie pobije- oni robią motocykle dla gwiazd Holywoodu. Są też polskie firmy takie jak Freestyler Cycles czy Habeta – na pewno GOC mogą nauczyć się wielu rzeczy od ww firm,.. Motocykle od GOC sa ładne, robią wrażenie dla potencjalnych laików ,którzy z motocyklami maja tyle wspólnego co ja z różańcem, ale podejrzewam ,że motocyklami tymi nie da się komfortowo jezdzic i na większa skale produkcja takich motocykli nie będzie lukratywna. Fajnie ,że jest ta cała otoczka, facebook, wybory miss, moze behemoth zagra na stadionie w Lisich Jamach zaraz po suportującym ich zespole Meffis lub Skaner, super ciesze się ze coś takiego jest w tym szarym jak p*** miejscu. Niedługo powstanie serial pt. Sons of GOC , czy cos w tym stylu , moze Tede z TVN Turbo przyjedzie. Cieszymy sie bardzo ze cos sie dzieje u nas w powiecie , a jeszcze bardzie ze jest to związane z motoryzacją.

oj 29 stycznia 2013

ciekawe czy mergal chce motor ///

baton 29 stycznia 2013

moze i chce ale nie kopic ha ha

oliwki i o s t r y g i 25 lutego 2013

Zdaje się iż termin zakończenia budowy motocykla się przedłuży z uwagi na to że dzisiaj ok.13 godziny w trakcie próbnego przejazdu w m. Lisie Jamy jeden z kierowców nie zapanował nad motorem i wyniku tego doszło do tzw. wywrotki. Niestety motor pomimo kilku ponawianych prób nie odpalił i trzeba go było odholować.

Personal Protection 15 lipca 2013

Hello! Do you know if they make any plugins to assist with
SEO? I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good results.
If you know of any please share. Kudos!

ppp 15 lipca 2013

az sie chce powiedziec- ty mnie mow po ludzku a nie bigluj po murzynsku !

Machined prototypes 10 marca 2014

Luckily, a number of companies offering metal fabrication welding have made their presence felt on the internet.
This process is made through a machine known as VAT.
The Institute for Solar Energy Supply Technology of the University of Kassel pilot-tested a combined power plant linking solar, wind, biogas and hydrostorage to provide load-following power around the clock, entirely from
renewable sources.

Zostaw komentarz